Prodloužení a zahuštění řas Tisk Email

 

Prodloužení a zahuštění řas – metoda řasa na řasu.

Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená? Nabízím Vám tuto jedinečnou službu založenou na kvalitních produktech firmy B-Lashes.

Jedná se o revoluční permanentní prodloužení a zahuštění metodou lepení delší a černé řasy na Vaši řasu. Řasy jsou voděodolné, ultratenké a vypadají přirozeně, na očích je ani necítíte. Aplikace řas je bezbolestná a 100% efekt okamžitý (řasenkou nedosažitelný). Značka B-Lashes, se kterou pracuji, nabízí širokou paletu černých řas, různých délek, šířek a zatočení. Máte na výběr z délek od 7 mm do 15mm. Permanentní prodlužování řas je vynikající a stále oblíbenější alternativou ke všem druhům úprav řas. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěvy sauny.

Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Aplikace se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Doba první aplikace je cca 2 hodiny (obě oči) a na jedno oko připadne 40 – 70 řas. K aplikaci se používá certifikované adhesivum - lepidlo, testované Státním zdravotním ústavem v Praze.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Ty se obnovují v průměru za 60-90 dní. Maximální životnost prodloužených řas je 6 týdnů. Ideální je provést doplnění za 3 - 4 týdny, aby řasy zůstaly krásné a husté.

Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které v průběhu měsíce vypadly a na jejichž místě vyrostla nová řasa.

 

Kontakt Zina Marie Felcman, tel. : 603 539 730